GRAFIKA NA TEKSTYLIA I GADŻETY

TEKSTYLIA

Nadruki na telstyliach

Znakowanie ubrań, toreb jest bardzo popularne zwłaszcza wśród firm których pracownicy wykonują swoje zadania na zewnątrz. Ma to podwójne znaczenie. Pracownicy firmy wyglądają bardziej profesjonalnie a jednocześnie reklamują swoją firmę. Przygotowuje grafiki na wszelkiego rodzaju tekstylia i rzeczy codziennego użytku pod każdy rodzaj nadruków jakie się stosuje w znakowaniu odzieży. 

GADŻETY

Upominki reklamowe

Kto nie spotkał się z drobnymi upominkami od firm w postaci długopisów i notesów. A może nieco wykwintniejsze dla swoich najlepszych kontrachentów. Co tylko sobie nie wymyślisz dzisiaj możesz oznakować prawie wszystko. Kubki, pendrive, zegarki, breloki, kosmetyczki i można by tak wymieniać bez końca. Przygotuje grafikę, pomogę dobrać odpowiednią metodę oraz wykonawcę.

Jak wygląda współpraca?

Kontaktujesz się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób. Masz do dyspozycji maila, formularz kontaktowy na stronie lub telefon.

Przesyłasz mi swoje zapytanie a ja postaram się uzyskać od Ciebie wszelkie potrzebne dla mnie informację.

Gdy już wstępnie ustalimy czego potrzebujesz. Przygotowuje dla Ciebie wstępną wycenę.

Po ustaleniu szczegółów oraz zaakceptowaniu kosztów przystępuje do pracy. Będę dostarczał wyniki w wcześniej ustalonej formie i terminie.

W trakcie pracy jak i po zakończeniu jest czas na poprawki. Poprawki nie są dodatkowo płatne pod warunkiem że nie wypływają w znacznym stopniu na całość już stworzonego projektu. Nie martw się 😉 Przez cały proces tworzenia będę się konsultować i utwierdzać czy wszystko idzie w wybranym przez Ciebie kierunku aby finałowy produkt nagle Cię nie zaskoczył innym wyglądem niż to było ustalone na początku.

Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu wystawiam rachunek oraz przekazuje materiały w takiej formie jaka była ustalona na początku.

Zawszę służę pomocą i nigdy nie zostawiam Cię tylko z projektem. W przypadku projektów poligraficznych (ulotki, plakaty, wizytówki itd.) służę pomocą w wybraniu drukarni lub na twoją prośbę mogę zrealizować zamówienie tak abyś dostał gotowy produkt na wskazany adres. Jeżeli tworzyliśmy razem stronę lub sklep świadczę usługi zarządzania stroną lub sklepem. W przypadku grafik na tekstylia, gadżety reklamowe lub reklamy na samochody również współpracuję z profesjonalnymi firmami, które wykonają dla Ciebie usługę z należytą starannością.