IDENTYFIKACJA WIZUALNA

LOGO

Projektowanie zanków

Logo czy znak firmowy to pierwsza rzecz, po której odbiorcy Cię identyfikują. Chcesz być postrzegany jako profesjonalny biznes lub jako firma rodzinna z wieloletnią tradycją? Potrzebujesz loga, znaku graficznego lub symbolu marki, który będzie oddawał charakter twojej firmy lub filozofię prowadzonych działań.

KOLORYSTYKA, TYPOGRAFIA, MOTYW

Identyfikacja wizualna

Dobra identyfikacja wizualna pozwala Ci budować mocną markę poprzez spójną kolorystykę, typografię oraz schemat twoich materiałów promocyjnych. Dzięki temu stajesz się rozpoznawalny nawet w momencie kiedy nie widać twojego logotypu. Dołożę wszelkich starań aby twoja identyfikacja wizualna budowała jak najmocniejsze relacje z klientami i wyróżniała się na tle konkurencji. 

REBRANDING

Zmiana / Odświeżenie

Twoje logo zostało stworzone wieki temu? A może po prostu chcesz je odświeżyć lub zmieniłeś nieco branże ale jesteś dobrze rozpoznawalny po nazwie swojej firmy. Proponuję zmianę lub odświeżenie twojego loga.

Jak wygląda współpraca?

Kontaktujesz się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób. Masz do dyspozycji maila, formularz kontaktowy na stronie lub telefon.

Przesyłasz mi swoje zapytanie a ja postaram się uzyskać od Ciebie wszelkie potrzebne dla mnie informację.

Gdy już wstępnie ustalimy czego potrzebujesz. Przygotowuje dla Ciebie wstępną wycenę.

Po ustaleniu szczegółów oraz zaakceptowaniu kosztów przystępuje do pracy. Będę dostarczał wyniki w wcześniej ustalonej formie i terminie.

W trakcie pracy jak i po zakończeniu jest czas na poprawki. Poprawki nie są dodatkowo płatne pod warunkiem że nie wypływają w znacznym stopniu na całość już stworzonego projektu. Nie martw się 😉 Przez cały proces tworzenia będę się konsultować i utwierdzać czy wszystko idzie w wybranym przez Ciebie kierunku aby finałowy produkt nagle Cię nie zaskoczył innym wyglądem niż to było ustalone na początku.

Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu wystawiam rachunek oraz przekazuje materiały w takiej formie jaka była ustalona na początku.

Zawszę służę pomocą i nigdy nie zostawiam Cię tylko z projektem. W przypadku projektów poligraficznych (ulotki, plakaty, wizytówki itd.) służę pomocą w wybraniu drukarni lub na twoją prośbę mogę zrealizować zamówienie tak abyś dostał gotowy produkt na wskazany adres. Jeżeli tworzyliśmy razem stronę lub sklep świadczę usługi zarządzania stroną lub sklepem. W przypadku grafik na tekstylia, gadżety reklamowe lub reklamy na samochody również współpracuję z profesjonalnymi firmami, które wykonają dla Ciebie usługę z należytą starannością.