Fluffy Fauna

Magiczne pluszaki

Fluffy Fauna to firma zajmująca się szyciem autorskich pluszaków z przyjaznych dzieciom materiałów. Z Panią Moniką poznałem się w 2013 roku poprzez naszą wspólną znajomą. Pani Monika chciała wyjść ze swoim pomysłem  szerzej poza za rynek lokalny i potrzebowała kilku elementów aby sprawnie się zareklamować. 

Logo

Magiczne, kolorowe jak pluszaki

Po obejrzeniu maskotek jakie oferuje Fluffy Fauna wiedziałem, że logo musi być kolorowe, niespotykane i w 100% dla dzieci bo takie są właśnie produkty Pani Moniki. Pracę zacząłem od szkiców. Miałem kilka koncepcji ale ostatecznie wybrana została opcja na która wpadłem na samym początku.

Po zatwierdzeniu przez właścicielkę szkicu, wspólnie wybraliśmy kolory użyte w znaku. Ostateczny efekt bardzo przypadł Pani Monice do gustu i od razu zrealizowaliśmy kilka projektów z nowym logiem.

Stoisko na targach

Po krótkim czasie pani Monika zdecydowała się na kolejny krok w wychodzeniu poza rynek lokalny i wystawiła się ze swoją firmą na targach. Fluffy Fauna miała już pewna koncepcje urządzenia stoiska ale poprosiła mnie o konsultacje. Wspólnie ustaliliśmy wygląd a ja wykonałem projekty.

Gadżety dla odwiedzajacych