PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

POLIGRAFIA

Projekty do druku

Projektuje wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty, broszury, katalogi, kalendarze, wizytówki, zaproszenia, gazetki produktowe i inne elementy reklamowo informacyjne zwane potocznie poligrafią. Zapewniam profesjonalny skład DTP według specyfikacji twojej drukarni. Jeżeli nie masz swojego miejsca gdzie drukujesz, zapewniam pomoc w realizacji.

OUTDOOR

Reklama zewnętrzna

W przypadku reklamy zewnętrznej odbiorca nie poświęca zbyt wiele czasu na zapoznanie się z jej przekazem. Dlatego  powinna przykuwać uwagę swoim charakterystycznym obrazem i hasłem, które przekażą bardziej złożone idee w krótki i pozostający w głowie przekaz.

BANNERY, POP-UP, SKYSCRAPER, SOCIAL MEDIA

Reklama internetowa

Potrzebujesz reklamy na stronie internetowej lub w social mediach? Zaprojektuje reklamę, która przyciąga wzrok i zachęca do interakcji. Banner, pop-up, skyscraper, top layer, animacja, gify. Jakiegokolwiek rodzaju reklamy internetowej potrzebujesz zostanie ona przygotowana według specyfikacji, którą dostarczysz.

KONFERENCJE, TARGI, SZKOLENIA

Materiały eventowe

Potrzebujesz przygotować konferencje? A może szykujesz wystawę lub stoisko na targach. Zaprojektuje wszelkie materiały potrzebne do tego typu wydarzeń. Rollup, ścianka wystawiennicza lub standy. Pomagam również w realizacji.

Jak wygląda współpraca?

Kontaktujesz się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób. Masz do dyspozycji maila, formularz kontaktowy na stronie lub telefon.

Przesyłasz mi swoje zapytanie a ja postaram się uzyskać od Ciebie wszelkie potrzebne dla mnie informację.

Gdy już wstępnie ustalimy czego potrzebujesz. Przygotowuje dla Ciebie wstępną wycenę.

Po ustaleniu szczegółów oraz zaakceptowaniu kosztów przystępuje do pracy. Będę dostarczał wyniki w wcześniej ustalonej formie i terminie.

W trakcie pracy jak i po zakończeniu jest czas na poprawki. Poprawki nie są dodatkowo płatne pod warunkiem że nie wypływają w znacznym stopniu na całość już stworzonego projektu. Nie martw się 😉 Przez cały proces tworzenia będę się konsultować i utwierdzać czy wszystko idzie w wybranym przez Ciebie kierunku aby finałowy produkt nagle Cię nie zaskoczył innym wyglądem niż to było ustalone na początku.

Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu wystawiam rachunek oraz przekazuje materiały w takiej formie jaka była ustalona na początku.

Zawszę służę pomocą i nigdy nie zostawiam Cię tylko z projektem. W przypadku projektów poligraficznych (ulotki, plakaty, wizytówki itd.) służę pomocą w wybraniu drukarni lub na twoją prośbę mogę zrealizować zamówienie tak abyś dostał gotowy produkt na wskazany adres. Jeżeli tworzyliśmy razem stronę lub sklep świadczę usługi zarządzania stroną lub sklepem. W przypadku grafik na tekstylia, gadżety reklamowe lub reklamy na samochody również współpracuję z profesjonalnymi firmami, które wykonają dla Ciebie usługę z należytą starannością.