STRONY I SKLEPY WWW

CMS WORDPRESS

Strony WWW

W dzisiejszych czasach prowadzenie prawie każdego biznesu nie może być pełne bez strony firmowej. Czy to będzie tylko wizytówka czy rozbudowana strona firmowa z wieloma elementami system cms wordpress świetnie się do tego nadaje. Moje strony są przystosowane do wyświetlania na wielu urządzeniach oraz bardzo proste w obsłudze.  A jeżeli nie masz czasu oferuję również całkowitą obsługę.

WOOCOMMERCE

Sklepy internetowe

Sklepy w internecie to już w Polsce nie nowość i coraz więcej firm decyduje się na to aby po za standardową sprzedażą oferować klientowi również możliwość zakupów poprzez sieć. Buduje sklepy internetowa w oparciu o dodatek e-commerce do systemu cms wordpress. Dzięki takiemu rozwiązaniu można podłączyć sklep na wcześniej stworzonej u mnie stronie firmowej beż potrzeby budowania nowej strony ale również stworzyć coś zupełnie innego.

Jak wygląda współpraca?

Kontaktujesz się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób. Masz do dyspozycji maila, formularz kontaktowy na stronie lub telefon.

Przesyłasz mi swoje zapytanie a ja postaram się uzyskać od Ciebie wszelkie potrzebne dla mnie informację.

Gdy już wstępnie ustalimy czego potrzebujesz. Przygotowuje dla Ciebie wstępną wycenę.

Po ustaleniu szczegółów oraz zaakceptowaniu kosztów przystępuje do pracy. Będę dostarczał wyniki w wcześniej ustalonej formie i terminie.

W trakcie pracy jak i po zakończeniu jest czas na poprawki. Poprawki nie są dodatkowo płatne pod warunkiem że nie wypływają w znacznym stopniu na całość już stworzonego projektu. Nie martw się 😉 Przez cały proces tworzenia będę się konsultować i utwierdzać czy wszystko idzie w wybranym przez Ciebie kierunku aby finałowy produkt nagle Cię nie zaskoczył innym wyglądem niż to było ustalone na początku.

Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu wystawiam rachunek oraz przekazuje materiały w takiej formie jaka była ustalona na początku.

Zawszę służę pomocą i nigdy nie zostawiam Cię tylko z projektem. W przypadku projektów poligraficznych (ulotki, plakaty, wizytówki itd.) służę pomocą w wybraniu drukarni lub na twoją prośbę mogę zrealizować zamówienie tak abyś dostał gotowy produkt na wskazany adres. Jeżeli tworzyliśmy razem stronę lub sklep świadczę usługi zarządzania stroną lub sklepem. W przypadku grafik na tekstylia, gadżety reklamowe lub reklamy na samochody również współpracuję z profesjonalnymi firmami, które wykonają dla Ciebie usługę z należytą starannością.