GRAFIKI NA POJAZDY

WYKLEJANIE

Projekty na samochód

Jeżeli w twojej firmie używa się samochodów to masz darmową powierzchnię reklamową. Nic tak nie dodaje profesjonalizmu firmie jak grafika na samochodach. Przygotowanie dobrze grafiki na wyklejenie samochodu nie jest proste i wymaga wiele uwagi od projektanta, nie wystarczy bowiem wymyślić tylko coś fajnego ale należy skupić się również na wymaganiach technicznych aby podczas wyklejania wszystko do siebie pasowało. Przygotowałem wiele grafik pod wyklejanie samochodów jak również uczestniczyłem w takich pracach. Współpracuje również z profesjonalną firma zajmującą się wyklejaniem pojazdów także nie pozostaniesz sam tylko z projektem.

PLANDEKI

Reklama plandeki

W tym momencie jeżeli kupujemy lub leasingujemy samochody mamy możliwość oznakowania plandek swoimi wzorami. Niestety dilerzy samochodów nie oferują przygotowania wzorów. Przygotowuje projekty na plandeki dla samochodów ciężarowych.

Jak wygląda współpraca?

Kontaktujesz się ze mną w dogodny dla Ciebie sposób. Masz do dyspozycji maila, formularz kontaktowy na stronie lub telefon.

Przesyłasz mi swoje zapytanie a ja postaram się uzyskać od Ciebie wszelkie potrzebne dla mnie informację.

Gdy już wstępnie ustalimy czego potrzebujesz. Przygotowuje dla Ciebie wstępną wycenę.

Po ustaleniu szczegółów oraz zaakceptowaniu kosztów przystępuje do pracy. Będę dostarczał wyniki w wcześniej ustalonej formie i terminie.

W trakcie pracy jak i po zakończeniu jest czas na poprawki. Poprawki nie są dodatkowo płatne pod warunkiem że nie wypływają w znacznym stopniu na całość już stworzonego projektu. Nie martw się 😉 Przez cały proces tworzenia będę się konsultować i utwierdzać czy wszystko idzie w wybranym przez Ciebie kierunku aby finałowy produkt nagle Cię nie zaskoczył innym wyglądem niż to było ustalone na początku.

Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu wystawiam rachunek oraz przekazuje materiały w takiej formie jaka była ustalona na początku.

Zawszę służę pomocą i nigdy nie zostawiam Cię tylko z projektem. W przypadku projektów poligraficznych (ulotki, plakaty, wizytówki itd.) służę pomocą w wybraniu drukarni lub na twoją prośbę mogę zrealizować zamówienie tak abyś dostał gotowy produkt na wskazany adres. Jeżeli tworzyliśmy razem stronę lub sklep świadczę usługi zarządzania stroną lub sklepem. W przypadku grafik na tekstylia, gadżety reklamowe lub reklamy na samochody również współpracuję z profesjonalnymi firmami, które wykonają dla Ciebie usługę z należytą starannością.