Po-bandzie.com.pl

Logo

Logo portalu typowe dla tematyki żużlowej i składa się z postaci zawodnika na motorze typowym dla żużlu oraz z napisu, który jest modernistyczny i pasujący do tematyki.

Aplikacje webowe

Portal żużlowy który na początku miał być blogiem dla grupy dziennikarzy a nieco się rozrósł. Strona jest w ciągłym ruchu, cały czas coś jest modyfikowane, ulepszane, poprawiane. Nasza współpraca trwa do tego momentu.

Redakcja portalu po-bandzie rozszerzyła również swoją działalność o sklep internetowy z gadżetami żużlowców.

Po roku istnienia portal zdobył bardzo dużą popularność wśród fanów żużla i właściciele zdecydowali się na stworzenie nowej całkowicie dostosowanej do ich potrzeb oraz potrzeb czytelników strony. Zaczęliśmy od zbierania informacji i sugestii na tematy jak powinien wyglądać nowy portal aby był czytelny dla odwiedzających ale również wygodny w użytkowaniu dla coraz bardziej rozrastającej się ekipy autorów i współpracowników. Po 3 miesiącach intensywnej pracy stworzyłem stronę wiadomości, która przede wszystkim spodobała się użytkownikom, poprawiła się jeżeli chodzi o przejrzystość, szybkość działania jest również dobrze dostosowana do działania na telefonach. Na tym nie skończyliśmy pracy nad portalem po-bandzie jest w ciągłym ruchu i już niebawem otrzyma nowe funkcjonalności.